Az elektronikus ellenőrző használata

Iskolánk az idei tanévtől a KRÉTA e-Naplót használja, amely elektronikus ellenőrzőn keresztül nyújt információt a szülőknek. Az e-ellenőrzőhöz a https://klik030507001.e-kreta.hu weblapon keresztül férünk hozzá, ahol a KRÉTA rendszer bejelentkezési felülete jelenik meg. A bejelentkezés során a felhasználónév a tanuló OM azonosítója lesz, a jelszó pedig a születési dátum ÉÉÉÉ-HH-NN (kötőjeles!) formátumban. Ezt a belépés után meg lehet változtatni.

Az e-ellenőrző tartalmazza azokat a tanulmányi és mulasztási adatokat, amelyeket a pedagógus az e-naplóban feltüntet. Lehetőség van az e-ellenőrzőben a szülő és tanár közötti kommunikációra is.

Az e-ellenőrző mobiltelefonon a Play Áruházból letölthető KRÉTA nevű alkalmazással is használható, amelyben megkereshető az iskola  és a kívánt tanuló, ugyanazokkal a belépési adatokkal, mint a weblapon. Így a szülő bármikor, bárhonnan láthatja a tanuló iskolai értesítőit, értékeléseit.

Mindenféle problémát a fajkusz@petofisopron.hu e-mailen szíveskedjenek jelezni az iskola és tanulói adatok feltüntetésével.