Információk a 2020/2021-es tanév beiratkozásával kapcsolatosan

Tisztelt Szülők, kedves beiratkozó elsősök, a jövő Petőfisei!

A mai veszélyhelyzet és az iskolai tantermen kívüli digitális munkarend (mint ahogy erről Önök valószínűleg már értesültek) megváltoztatta a beiratkozás menetét, eljárásrendjét. Erről részletes információt 2020. április 08-án közzétettünk a honlapon Beiratkozás 2020/2021 címmel.

Jelen írásunkkal további segítséget szeretnénk nyújtani a beiratkozóknak.

Az elmúlt éveknek és az óvodai szándékfelmérés eredményeinek ismeretében 3 első osztály indítását tervezzük 2020. szeptemberében.

A 3 elsős osztálytanító:

Füziné Kotzmanek Csilla

Polán Zsuzsanna

Szabó Zsuzsanna

A Balfi Tagiskola tanítónője:

Kleinné Gadó Orsolya

(az elsős osztálytanítók bemutatkozását a névre kattintva olvashatják)

Ahogy az elmúlt években a 2020/2021-es tanévben is indul “Tánc- és mozgásművészeti osztály ” a Petőfi Iskolában – a “táncos osztály” osztálytanítója Szabó Zsuzsanna lesz. Amennyiben szükséges második “táncos osztály” indítása, annak tervezett tanítója Polán Zsuzsanna, a normál tantervű osztályt Füziné Kotzmanek Csilla tanítja majd.

Az elektronikus/online ügyintézés során
(a Beiratkozás 2020/2021 című honlap bejegyzésben leírt módon)

• a kiválasztott intézmény megjelölése (Soproni Petőfi Sándor Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola) után a legördülő sávban (tagozat) kiválasztják a megfelelő tagozatot:

tánc- és mozgásművészeti osztály, vagy normál osztály
    illetve itt tudják megjelölni a szülők a Balfi Tagiskolát is, amennyiben oda szeretnék beíratni gyermeküket

•  a “Megjegyzés rovatba” kérjük, hogy az alábbiakról nyilatkozzanak:

1. Idegen-nyelv választása: angol, vagy német nyelvet tanuljon a gyermeke

2. Tanító választása: kérjük írja be, hogy kit szeretne gyermeke tanítójának (ahogy az elmúlt években – a lehetőségek szerint a kérésének igyekszünk megfelelni)

Tisztelettel kérjük a kedves szülőket, hogy elsősorban elektronikus/online ügyintézés keretében intézzék a 2020/2021-es tanévvel kapcsolatos beiratkozást!

A személyes ügyintézés nem jár semmiféle előnnyel – #maradjotthon!

Szeretettel és tisztelettel várjuk a gyermeküket a 2020/2021-es tanévben a Soproni Petőfi Sándor Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskolában!

Sipos Ferenc