Húsvéti üdvözlet

Húsvét2021

Kedves Petőfis Diákok! Tisztelt Szülők! Kedves Kollégák!

Sok szeretettel köszöntök Mindenkit a mai ünnepnapon. Bízom abban, hogy már mindenkit megérintett a Húsvét ünnepe. Kit annak liturgiája, kit a családi közösségben eltöltött idő – sonkafőzés, tojásfestés, készülődés Húsvétra.

Remélem, hogy ebben a mai normálisnak semmiképpen nem mondható helyzetben az elkövetkező időszak hozzásegít bennünket ahhoz, hogy legalább valamennyit visszakapjunk a régi, normális életünkből. Amikor nem szükséges lehúzni a maszkot ahhoz, hogy megismerjük egymást, visszakapjuk a kézfogást, az ölelést, az érintést. Nem kell attól rettegnünk, hogy vajon ki lesz beteg a következő napon?!
Sokat tettünk ezért az elmúlt egy évben. Legyünk még türelemmel – csak vége lesz hamarosan.
Lehet, hogy ez is az idei Húsvét üzenete! Bízzunk abban, hogy ez lesz a mi újjászületésünk!

Áldott Húsvétot kívánok!

Sipos Ferenc
igazgató

UI: Kedves férfiak, fiúk! Ne felejtkezzünk el a hétfői locsolás hagyományáról – még akkor sem, ha ez még ebben az évben nem mehet a szokásos módon! Legyünk találékonyak! Az online locsolás nem az igazi, de mégis többet ér, mint a semmi!