Nevelőtestület

Igazgató

Sipos Ferenc   testnevelés 5.m, néptánc

Igazgatóhelyettes

Kovács Cecília (felső tagozat) 7.c osztályfőnök magyar 7.c
Tóthné Németh Zsuzsanna (alsó tagozat) 7.b osztályfőnök családi életre nevelés 5.b; etika 5.m, 7.b; technika 7.b
Varjaskéri Anita (néptánc) 5.m osztályfőnök német 5.m, néptánc

Tagiskola vezető (Balf)

Fajkusz Attila László   ének 5.m, népzene

Tanári kar

Ágoston Tímea 3.mb napközi  
Bakk Tünde   német 1.c, 2.c, 3.c, 4.ma, 5.b, 7.c
Békés Zsolt   történelem 5.m, 6.a, 6.b, 7.b, 8.o.; informatika 5.a, 6.évf., 7.a, 7.b, 8.évf.
Béres Ildikó 4.ma napközi magyar 7.a
Bokorné Czimbó Ágnes 3.c napközi hon- és népismeret 6.b, 7.a, 7.b, 8.c
Boros Judit 4.c napközi  
Bőhmné Szilágyi Andrea 2.mb napközi informatika 5.b, 5.m, 6.évf., 7.évf., 8.a, 8.b
Buza Mária Zsuzsanna 2.c osztálytanító ének 2.mb
Csukáné Rákóczy Gyöngyi 2.c osztálytanító német 5.b, 8.a
Friktonné Barkovics Judit 2.mb osztálytanító  
Füziné Kotzmanek Csilla 1.c osztálytanító  
Gottliebné Mihalicz Zita 3.ma osztálytanító  
Gulyásné Temesvári Anikó 1.c napközi  
Gyurán Ágnes 5.a osztályfőnök matematika 5.a, kémia 7-8.évf.
Hart Enikő 4.mb osztálytanító  
Horváth Ildikó 3.c osztálytanító  
Ilyés Alexandra 2.ma osztálytanító  
Janiga Katalin napközi Balf  
Kleinné Gadó Orsolya 1.Balf osztálytanító német Balf
Kovacsics Miklósné 6.b osztályfőnök magyar 5.m, 6.b, 7.b, 8.b; etika 6.b
Kovács Ágnes Erzsébet   testnevelés 5.m, 6.a, 7-8.évf.
Kruppa-Barna Emília Zita   német 1.ma, 2.ma, 3.mb, 4.c, 5.a, 6.b, 7.c, 8.b
Kürti Zita   balettelőkészítő gimnasztika
Linczenbold Maximilián   néptánc
Major Izabella 3.Balf osztálytanító  
Müller Ferencné 2.ma napközi  
Nagy Csilla 3.mb osztálytanító  
Nagy Erika   magyar 5.a, 5.b; történelem 5.a, 5.b, 7.c
Nagy Tamara 2.c napközi ének 1.c
Németh Dorottya   matematika 5.b; természetismeret 5.évf.; földrajz 7-8.évf.
Plájerné Orbán Mária 4.ma osztálytanító  
Polán Zsuzsanna 1.mb osztálytanító  
Polgárné Horváth Ágnes 8.b osztályfőnök matematika 5.m, 6.b, 7.a, 8.b; természetismeret 6.évf.
Schnellbach Tímea 6.a osztályfőnök magyar 6.a; ének 5.a, 6-8.évf.
Simonné Áder Éva 4.Balf osztálytanító  
Szabó Erika 7.a osztályfőnök német 2.mb, 4.mb, 6.b, 7.a, 7.c, 8.b, történelem 7.a
Szabó Zsuzsanna 1.ma osztálytanító  
Szabóné Molnár Andrea 8.c osztályfőnök magyar 8.a, 8.c, néptánc
Takácsné Fücsek Judit 1.mb napközi  
Tóth Rita   néptánc
Trunk Dóra 4.mb napközi német 1.mb, 3.ma, 4.mb, 6.a
Varga Noémi 2.Balf osztálytanító  
dr. Varga Szabolcs   testnevelés 5.a, 5.b, 6.b
Varga-Kontor Andrea 5.b osztályfőnök angol, ének-zene 5.b
Vargáné Krug Erika 4.c osztálytanító  
Vargáné Szigeti Márta 3.ma napközi etika 8.b, 8.c; technika 6.évf., 7.a, 7.b; testnevelés 2.c
Véghné Kátai Ildikó   rajz 5-8.évf.; biológia 7-8.évf.; természettudományos gyakorlatok 6.b, 7.b, 8.b
Vinkovits Marianna 1.ma napközi technika 5.évf.
Zalaváry Miklósné 8.a osztályfőnök matematika 6.a, 8.a, 8.c, fizika 7-8.évf.; etika 8.a

Oktató-nevelő munkát segítők

 

Beckl-Horváth Rita gyógypedagógus
Fajkuszné Bertha Zsófia iskolatitkár
Horváth Zsófia pedagógiai asszisztens (néptánc)
Kohlhauser Ildikó pedagógiai asszisztens (Balfi Tagiskola)
Kovács Krisztina iskolatitkár
Pintér Judit gyógypedagógus
Porroginé Horváth Viktória Adrienn pedagógiai asszisztens
Szabó Zilia Abigél iskolatitkár
Tóthné Szávuly Enikő jelmez- és viselettáros